KONST / Litografier / Färglitografi 8471101
nr 847 1101
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi , Harald Lindberg (1901-1976), fiskare, signerad, 183/310, motivets mått: 50x33
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 september 2013
kl 20:48:10
100 kr
150 kr
150 kr
16 sep
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg